MENÜ
Magyar Online Fifa 2007
Egy mindenki ellen, mindenki egy ellen! :D

Egy gyakorló meccset játszottam az éles előtt ott jónak tűnt a csapat döntetlent értem ott el utána jött az éles eléggé laggolt a játék de 1gólt sikerült szereznem remélem következő mecseim jobbak lesznek.

A csapatválasztásnál ketten is az Chelsea csapatát választottuk, itt nem kellett játszanom,mivel egyik ellenfelem se jött el betegség miatt, így a kedvenc csapatommal lehettem ez plusz löketett adott. Edzőmeccsek sorát játszottam szinte mindenkivel, hogy megszokjam a játékot. Az edzőmeccseknél a felállást próbálgattam hogy ki melyik helyen szerepeljen, az eredmény nekem nem számított. Aztán elérkezett az első forduló napja. Csapatunk a német bajnokot Bayern fogadta otthon kicsit féltem is mivel egy nagy csapatról van szó, ezért nem tudtam, hogy mire számíthatok. A meccset jó kezdődött számomra mivel már a 20.percbe 4-0 előnyöm volt. A második félidőbe visszavettem iramból,ami látható a végeredményen is 6-3 lett. A Liverpooli elleni meccsen még nem tudok semmit az ellenfélről de edzések naponta vannak ha úgy játszuk az első félidőt ahogy a németek ellen baj nem lehet.

A csapatválasztásnál többen is az FC Barcelona csapatát választottuk, így már itt fel kellett pörgetnem magam, hogy a kedvenc csapatommal legyek. Ez sikerült is, minden meccset megnyertem. Utána edzőmeccsek sorát játszottam szinte mindenkivel, hogy visszaszokjak erre a játékra. Az edzőmeccsek nagy részét meg is tudtam nyerni, persze itt még nem az eredmény volt az elsődleges. Aztán elérkezett az első forduló napja. Kristóftól egy kicsit tartottam, mivel vele csak egy laggos edzőmeccset tudtam játszani, ezért nem tudtam, hogy mire számíthatok. A meccset sikerült remekül kezdenem,  Messi és Eto’ vezényletével hamar eldőlt a meccs. Ami viszont a második félidő közepétől kezdődött, azt nem tudom hova tenni. Jobb csapattól kapott ki, veszíteni pedig tudni kell(ene). A Juventus elleni meccsen már egy izmosabb csatára számítok, edzőmeccseink rendre szorosak voltak.